Nákup hostingu pro váš nový web je snadná záležitost.

 

Co si vlastně koupit?

Máte více možností koupě, Pokud kupujete stavíte nový web, koupíte si hosting i doménu. Pokud převádíte doménu, pak kupujete pouze hosting a doména se převede od dostavadního poskytovatele.

 

Jaký tarif zvolit?

Pokud budeme stavět jednoduchý web s pár stránkami,  s minimem fotografií, bude vám stačit verze Lite. Pokud však budeme/ budete stavět web, obsahující větší množství fotografií, videí, či delší produktové a prodejní stránky, u přechodu z Miowebu aj., doporučujeme variantu Standard, která vám poskytne větší operační paměť za mírný cenový rozdíl. Varianta Max je vhodná pro složitější weby a e-shopy. Varianty hostingů se v průběhu dají navyšovat, takže se nemusíte obávat, že si nyní koupíte nižší variantu a web bude mít nedostatečnou rychlost.

 

Co udělat po nákupu hostingu?

Jakmile provedete transakci j(uhradíte fakturu) příjde vám do e-mailu info o aktivaci hostingu. do vaší pošty přistane faktura, tu si uchovejte pro své potřeby. My budeme potřebovat získta přístové údaje. Tento e-mail nám prosím přepošlete na adresu info@synergy-marketing.cz