Vyberte si z těchto možností!

Získejte moderní, designový a plně funkční web dle vlastních potřeb.

Microsite

Microsite je jednoduchá samostatná webová stránka, která je určená k přehledné propagaci konkrétní služby nebo produktu firmy anebo se dá využívat jako „internetová vizitka“ menšího živnostníka. Microsite má  sice jen jednu stranu, ale díky špičkové šabloně zvládne spoustu funkcí jako weby vyšší řady, včetně responzivity, tzn.  že je přizpůsobena prohlížení na mobilech. Microsite si můžete vylepšit tím, že si  dokoupíte např. moderní zákaznický online chat.

Microsite obsahuje

Počet stránek: 1

Doživotní šablona Divi s přizpůsobením pro mobily

Zabezpečení HTTPS

Sestavení webu našim web designérem

Návrh homepage do 3 dní

SEO optimalizace: není

Návrh klíčových slov: 0

Texty: vlastní

1x grafický banner/reklama

Marketingové nástroje webu

Kontaktní formulář

Žádné měsíční ani roční poplatky

7.500 Kč

doživotní licence

4.987 Kč vč. DPH

Basic

Basic je plnohodnotnou responzivní webovou stránkou s několika záložkami pro komplexnější prezentaci produktů i služeb. Poskytne všechny potřebné funkce, jako nastavení SEO, dynamický obsah webu, kontaktní a dotazovací formuláře, tlačítka aj. Uchvátí vás pohodlným a jednoduchým ovládáním a možnostmi vlastních úprav. Web Basic slouží k moderní prezentaci firem, podnikatelů i živnostníků s ohledem na požadavky vyhledávačů.

Basic web obsahuje

Počet stránek: 4-5

Doživotní šablona Divi s přizpůsobením pro mobily

Zabezpečení HTTPS

Sestavení webu našim web designérem

Návrh homepage do 3 dní

SEO optimalizace: není

Návrh klíčových slov: 0

Texty: vlastní

2x grafický banner/reklama 

Marketingové nástroje webu

Kontaktní formulář

Žádné měsíční ani roční poplatky

16.911 Kč

doživotní licence

9.987 Kč vč. DPH

Profi

Responizvní web (přizpůsoben mobilům) s rozšířeným obsahem a mnoha funkcemi splňující všechny parametry moderního dynamického webu. Varianta webu s „chytrými texty“ má profesionálně upravený obsah o nejvhodnější hledaná klíčová slova z vašeho oboru. Díky tzv. SEO optimalizaci bude váš web dosahovat lepších pozic ve vyhledávačích Google a Seznam.cz, a tak může s větší pravděpodobností přivádět z neplaceného vyhledávání nové zákazníky.

Profi web obsahuje

Počet stránek: 4-7

Doživotní šablona Divi s přizpůsobením pro mobily

Zabezpečení HTTPS

Sestavení webu našim web designérem

Návrh homepage do 3 dní

SEO optimalizace: 1-2 stránky

Návrh klíčových slov: 10

Výroba textů: 1-2 stránky na míru

3x grafický banner/reklama

Marketingové nástroje webu

Kontaktní formulář

Žádné měsíční ani roční poplatky

23.500 Kč

doživotní licence

14.894 Kč vč. DPH

Podrobný rozpis služeb

Přečtěte si více informací o tom, co získáte v každém z nabízených balíčků.

Doživotní šablona s přizpůsobením pro mobily

Responzivní šablona Divi zajišťuje, že jsou stránky optimalizovány pro různé druhy zařízení. Kromě responzivního vzhledu má šablona ty nejmodernější webové nástroje s mnoha možnostmi. Díky redakčnímu systému můžete web sami hravě ovládat, aktualizovat a měnit.

 

Marketingové nástroje webu

Na vašem webu lze provádět všechny potřebné nastavení:

SEO nastavení

Podpora a spárování Google Analytics

Podpora a spárování Google Sarch Console

Výkonný e-mail marketing s možností připojení 19 ti e-mailových klientů

Odpočítávání a akce

Pop-upy (vyskakovací okna)

 

j

Texty, klíčová slova, SEO

Chytré texty na webu vám pomohou se dostat k více zákazníkům. SEO optimalizace a využívání správných klíčových slov může posunout váš web ve vyhledávačích Google a Seznam.cz na vyšší pozice, čímž se dostanete k více obchodním příležitostem.

 

Hosting a doména

Roční předplatné webhostingu 10 GB

Prostor pro emaily 5 GB

Roční předplatné domény 

Zabezpečení HTTPS

Slouží pro ochranu dat, která proudí od serveru k uživateli a zpět a zajišťuje, že jsou veškeré informace zašifrovány a nelze je tedy při odposlechu rozšifrovat.

 

Sestavení webu našim web designérem

Po společné konzultaci sestavíme váš web tak, aby se vám jeho vzhled líbil a zároveň byl uživatelsky přívětivý pro vaše zákazníky.

Váš web musí milovat nejen jeho návštěvníci, ale také internetoví roboti, kteří jeho návštěvnost masivně ovlivňují! A v dnešním dynamickém internetovém prostředí platí, že co bylo na špičkové úrovni před pár lety, dnes již nemusí být ani průměrné…  Udělejte z vašeho webu magnet na zákazníky!

Rozšiřte web o chytré balíčky

Abyste vyhověli požadavkům Google a byli na internetu opravdu vidět!

Abyste byli v kontaktu online a získávali nové zákazníky.

SEO BALÍČEK

 Zviditelněte se ve vyhledávačích.

Základní analýza klíčových slov

Nastavení stránek webu

Optimalizace obrázků

Nastavení popisků pro vyhledávače

 

2.780,- Kč vč. DPH

f

GOOGLE ANALYTICS

Sledujte návštěvnost webu.

Vytvoření Google Analytics účtu

Propojení Google Analytics s webem

Nastavení robotů pro Google

Nastavení XML mapy webu

 

790,- Kč vč. DPH

ONLINE VIDEO SCHŮZKA

Video chat přímo na webu.

Videohovor 1 – 4 účastníkem

Chat přímo ve videohovor

Sdílení obrazovky 

Funguje na počítačích i telefonech

 

1.290,- Kč vč. DPH

MESSENGER CHAT

Komunikujte online přímo na webu.

Messenger trendy online komunikace, která vám umožní komunikovat tak jak je většina vašich zákazníků zvyklá.

1290,- Kč vč. DPH

Proč uvažovat nad novým webem?

Doba „internetová“ je extrémně dynamická a co bylo vyhovující před 4 lety, je dnes bohužel již překonáno. Navíc zákazníci, a samozřejmě i internetoví roboti, oceňují, když držíte krok s dobou i jejich požadavky. Zvyšte potenciál vašeho webu, někdy stačí opravdu málo.

Web už nějaký rok máte a šlape… proč byste měli uvažovat nad novým webem či jeho úpravou?

Pokud jsou vaše stránky starší cca tří-čtyř let, mohou být pro uživatele i roboty nevyhovující. Říkáte si, že pořád vypadají k světu? Že před 4 lety byly na špičkové úrovni? To je docela dobře možné, ale bohužel dnešní internetové prostředí je extrémně dynamické a troufneme si říct, že téměř s jistotou bude třeba provést úpravy webu. Minimálně bude dobré “poladit” jeho technické parametry, které budou s velkou pravděpodobností již zastaralé

K zamyšlení jsou také nové možnosti internetových stránek. Různé chatovací systémy pro urychlení komunikace, formuláře pro sběr kontaktů, pop-up upozornění (vyjíždí na zvolených stránkách např. text “nevíte si rady, volejte”) a jiné vychytávky poslední doby, které zákazníkům zjednoduší nákup/objednávku a vám pomohou efektivněji využívat potenciál internetové propagace.

Neméně důležitý je webdesign, tedy vizuální stránka vašeho webu. Ta totiž může v konečném důsledku zásadně ovlivnit, jestli zákazník získá důvěru a zboží či službu si u vás objedná, anebo dá přednost vaší konkurenci, která na něj udělá lepší dojem. Tedy to, že nejrůznější nástroje přivedou zákazníka až na váš web je jen půlka úspěchu. Ta druhá polovina závisí na tom, zda jej ke koupi, objednávce nebo další návštěvě dostatečně dobře motivujete a přesvědčíte. Jak? Přínosnými informacemi a dobrým copywritingem, příjemným vzhledem stránek, kvalitními obrázky, cenou i jednoduchým uživatelským prostředím.    

Začínáte podnikat?

Web je nezbytnou součástí každého podnikání a my Jsme připraveni vytvořit nový web na míru vám, podnikatelům, živnostníkům, firmám i organizacím, které se chcete na internetu prezentovat tak, aby k vám zákazníci získali důvěru a jen se hrnuli :-). 

Proč mám chtít, aby se můj web líbil robotům?! Nestačí, aby se líbil zákazníkům?

Musíte se v prvé řadě zalíbit robotům a ti k vám pak přivedou zákazníky… 

Působení internetových robotů se dá přirovnat k práci kontrolorů nebo virtuálních auditorů. Navštěvují všechny stránky napříč internetovým prostředím a hodnotí technické zpracování i obsah jednotlivých webů

Možná jste ani netušili, ale i vaše stránky čas od času navštíví nějaký ten robot a “prolustruje” je křížem krážem. Hledá, hodnotí, píše si plusové i mínusové body… Proto, chcete-li se dostat k novým zákazníkům, je třeba získat co nejvyšší hodnocení robotů. Protože jen tak můžete získat přední pozice ve vyhledávači Google.cz či Seznam.cz (i jiných).

Hodnocení robotů má také vliv na účinnost, potažmo i na ceny placené propagace – reklamních PPC kampaní  (můžete ji vidět na Googlu či Seznamu ve vyhledávání na prvních třech či čtyřech pozicích s označením REKLAMA).

Jak se zalíbit robotům a získat vyšší hodnocení?

Kvalitně zpracovaným webem. Existují však desítky, možná stovky hodnotících parametrů, položek, které roboti hodnotí. A stejně jako u auditu, člověk úplně neví, co všechno kontroluje, jsou i kontrolní mechanismy robotů opředeny rouškou tajemství. Ale zkušenostmi odhalujeme některé z nich, na jejichž naplnění se budeme soustředit.